Oteller

Konaklama, yaşam ve perakende alanlarının mükemmel bir dengesini kuran Tersane İstanbul, Rixos Hotel’in amiral gemisi rolünü üstlendiği toplam 1100 odalı 4 oteliyle ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Bu otellerin beş yıldızlı hizmetinden faydalanan apart birimler ise İstanbul’u yeni “ev”i olarak seçenlere cazip alternatifler sunuyor. Tersane İstanbul, her biri farklı karakterdeki otelleriyle çok çeşitli zevklere hitap etmeyi hedefliyor. Denizle iç içe, resort tarzında konforlu bir lüks anlayışı sunan bu oteller, aynı zamanda mahalli kültürden ve şehrin kadim tarihinden de bolca ilham alıyor.

Eski Avrupa stili elegan atmosferiyle ultra-lüks bir butik otel, Tersane İstanbul’un saygın uluslararası markalardan oluşan otel “koleksiyonu”nun en önemli parçalarından biri olarak öne çıkıyor. Bu seçkin butik otel, 5 yıldızlı hizmet veren sahil köşkleriyle İstanbul’un ağırlama sektöründe çıtayı daha da yukarılara çekmeye hazırlanıyor.

Uluslararası bir başka önemli otel zincirinin parçası olan, resort tarzındaki bir başka lüks sahil oteli ise dünya gezgini trendsetter’lar için mükemmel bir sığınak. Her iki otelin de markalı apart birimleri, otel hizmetlerine özel erişim sağladıkları için, İstanbul’da daha uzun süre konaklamak isteyen misafirler için ideal seçim.

Tersane İstanbul bünyesinde yer alacak sağlık oteli, Aynalıkavak Kasrı’nın harikulade Osmanlı bahçelerini ve Haliç’i bir tepeden seyreden konumuyla, bütünsel sağlık terapileri arayanlar için biçilmiş kaftan. Bu otelin misafirleri, aynı zamanda, önde gelen uluslar arası ve lokal moda markalarının bir araya geldiği Luxury Plaza’ya da kolay erişim ayrıcalığına sahip olacak.

İstanbul’da lüksün çıtasını yukarı taşıyan oteller

Yaya dostu tasarım

Tersane İstanbul’un iyi tasarlanmış peyzaj düzenlemesi sayesinde, dört otelin de misafirleri, rıhtımın olağanüstü güzelliğini ve huzurunu yaşama fırsatı bulacak.

Yeni bir kültür merkezinin kalbinde

Kültürel aktiviteler, gastronomik lezzetler ve zengin alışveriş seçenekleri, Tersane İstanbul misafirlerinin sadece birkaç adım uzağında.

Amiral gemisi: Rixos Tersane

Şu anda yalnızca Pera’daki şubesiyle İstanbul’a hizmet veren Rixos Hotels grubu, Rixos Tersane’nin sahneye çıkmasıyla beraber şehirdeki gerçek merkez üssüne kavuşmayı ve İstanbul’un sahil şeridinde sıralanan lüks oteller arasında fark yaratmayı bekliyor.
Misafirlerine eşsiz deneyimler vaat eden otel, mimari konseptiyle de büyülüyor. Büyük bölümü deniz manzaralı çok farklı oda tipleri sunan otel, eski tersane depolarından dönüştürülen restoranlarının ve sosyal alanlarının yanı sıra; tarihi şehir manzaralı modern ana binasıyla da bambaşka bir renk olarak Haliç siluetine ekleniyor.

Beş yıldızlı apart birimler

Tersane İstanbul bünyesindeki otellerin beş yıldızlı hizmetinden faydalanan apart birimler, İstanbul’u yeni “ev”i olarak seçenlere cazip alternatifler sunuyor.

İstanbul’da asırların geleneği olarak devam ettirilen su kıyısında yaşama keyfi, şimdi Tersane İstanbul’un 5 yıldızlı hizmet veren apart birimlerinde yeniden canlandırılıyor. Tersane İstanbul’un yalı dairelerinden birinde oturmak, Boğaz kıyısındaki enfes bir Osmanlı konağında yaşamakla boy ölçüşebilir.
Beş yıldızlı otel servisinden yararlanacak yalı daireleri, sudan sadece 10 metre uzaklıkta, iç ve dış alanlar arasında kesintisiz geçiş sağlayan mekanlar sunacak. Daha küçük metrekareli açık konsept mutfak planları, daire sahiplerine Tersane İstanbul’un kiralama hizmetlerinden faydalanma imkanı verirken, bitişikteki 5 yıldızlı otelin sosyal tesisleri de keyifli bir yürüyüş mesafesinde olacak.

İletişime geçin

Ad soyad
E-posta
Telefon
Proje
Mesaj