Yaşama sanatı

Yeni ayrıcalıklı apart daireleriyle Tersane İstanbul, kent sakinlerinin yüzyıllardır ustalıkla icra ettiği deniz kıyısında yaşama sanatını başbaşka bir seviyeye taşıyor ve yoğun kent dokusu içinde nefes alınacak bir vaha yaratıyor.

Lüks yalı dairelerinde yaşam

İstanbul’da asırların geleneği olarak devam ettirilen su kıyısında yaşama keyfi, şimdi Tersane İstanbul’un 5 yıldızlı hizmet veren apart birimlerinde yeniden canlandırılıyor. Tersane İstanbul’un yalı dairelerinden birinde oturmak, Boğaz kıyısındaki enfes bir Osmanlı konağında yaşamakla boy ölçüşebilir; tabii bu sefer Topkapı Sarayı ve Ayasofya’dan başlayıp Balat’a ve eski İstanbul surlarına kadar uzanan nefes kesici bir Eski Şehir panoraması eşliğinde...

Haliç manzaralı loft daireler

Yalı dairelerinin yanı sıra, Haliç’i seyreden bir yamaçta konumlanan loft daireler, sundukları keyifli mahalle atmosferi, 3,5 metrelik standart üstü kat yükseklikleri ve çağdaş iç mekanlarıyla daha genç bir müşteri kesimine hitap edecek. Çatı katlarından bahçeli dublekslere kadar çok farklı daire tipleri sunan Lofts at Tersane’deki tüm birimler, nefes kesici manzaradan sonuna kadar yararlanmak için iç ve dış alanlar arasında sınırsız geçiş sağlayan geniş balkonlar ve teraslara sahip olacak.
Bir tarafta Galata Kulesi, dipğer tarafta ise Topkapı Sarayı, kubbe ve minarelerle taçlanan bambaşka bir şehir panoramasıyla tanışmaya hazır olun!

Çalış, eğlen, yaşa!

Lofts at Tersane markasıyla sunulan loft daireler ise İstanbul’un merkezinde yeni, canlı bir topluluk inşa etmek üzere tasarlandı. Burada hayat “çalış, eğlen, yaşa” düsturuyla şekillenecek ve Lofts at Tersane sakinleri, iş ya da eğlence için şehir merkezine inerken trafikte saatler geçirmeden, bütün ihtiyaçlarının ellerinin altında olduğu bir yaşam alanının tadını çıkaracak.

Binaların avlu şeklinde düzenlenmiş alt katlarında kafeler ve butiklere ayrılan sosyal alanlar ise Lofts at Tersane bölgesine gerçek bir topluluk ruhu ve muhit karakteri kazandıracak; sakinlerinin yaşam keyfini ve aidiyet duygusunu besleyecek asıl önemli unsur olarak öne çıkıyor.

Lofts at Tersane bloklarına, asırlık anıtsal ağaçlarla süslü yemyeşil bahçelerden geçilerek ulaşılacak ve bu sayede çocuklar, sokak seviyesinden yüksekte kendilerine güvenli bir oyun alanı bulacak.

İletişime geçin

Ad soyad
E-posta
Telefon
Proje
Mesaj